FightClub


Join the forum, it's quick and easy

FightClub
FightClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :)

4 posters

Go down

Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :) Empty Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :)

Post by Roshko Sun Mar 29, 2009 8:47 pm

Уважаеми Дами и Господа, с най-голямо удоволствие Ви приветствам да задавате всякакви въпроси и тук на БГ реч, и смятам аз да поставя началото със следното запитване:

....... всичко е добре до момента, в който трябва да си избера раса при създаването ми на нов характер, и ........ там играта ми забива завинаги без да ми даде дори и някакъв доклад?! scratch

Преди време имах същият проблем на друг сървър, и си спомням, че се местиха някакви папки, но вече не си спомням, пък и ме нервят тези подробности Mad за това споделете как да се вдяна в играта в този случай! Question Question

В трапнене и очакване на нови идеи Idea Idea Idea - искренно Ваш - Бай ви Брадър Suspect

Wink


Last edited by Roshko on Sat Apr 04, 2009 12:23 am; edited 1 time in total
Roshko
Roshko

Number of posts : 45
Reputation : 6
Registration date : 2008-11-09

Back to top Go down

Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :) Empty Re: Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :)

Post by TSS Sun Mar 29, 2009 11:12 pm

lol! преинсталирай си играта
би трябвало да хелпне
TSS
TSS

Number of posts : 17
Местожителство : BaPHa
Reputation : 1
Registration date : 2009-03-15

http://tssrapper.mybrute.com

Back to top Go down

Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :) Empty Мерси АДАШ :)

Post by Roshko Mon Mar 30, 2009 12:44 am

Е уж от Азуре си я драпнах - да го еба! Evil or Very Mad Шибан ми е този сървър от преди още - знам си аз! pirat
Roshko
Roshko

Number of posts : 45
Reputation : 6
Registration date : 2008-11-09

Back to top Go down

Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :) Empty Re: Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :)

Post by BaLxaTa Mon Mar 30, 2009 7:05 am

Spoko na 4 pat preinstlirane mi se opravi Very Happy Very Happy Very Happy Za tova 4e bai bradar preinstalirai kato ninja i 6te stane Very Happy:D:D (i dvata klienta sa bugavi i ot zamunda i azure)
BaLxaTa
BaLxaTa

Number of posts : 51
Age : 30
Местожителство : Stara Zagora
Reputation : 3
Registration date : 2009-02-07

Back to top Go down

Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :) Empty ГОБОРИ Бай Брадърррр

Post by Roshko Mon Mar 30, 2009 12:52 pm

И така, благодаря на всички, които се отзовахте на проблема ми Razz След 3-4 фул - чека и нещата си дойдоха на местата и не се стигна до номиниране за изгонване! lol!
Roshko
Roshko

Number of posts : 45
Reputation : 6
Registration date : 2008-11-09

Back to top Go down

Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :) Empty Re: Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :)

Post by Evolution Mon Mar 30, 2009 1:10 pm

Roshko wrote:И така, благодаря на всички, които се отзовахте на проблема ми Razz След 3-4 фул - чека и нещата си дойдоха на местата и не се стигна до номиниране за изгонване! lol!
Пълна баба още вчера ти казах, че с фул чек се оправя ... geek

Evolution

Number of posts : 45
Reputation : 0
Registration date : 2008-11-09

Back to top Go down

Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :) Empty Re: Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :)

Post by BaLxaTa Mon Mar 30, 2009 4:27 pm

xexe babe6ki boi Very Happy na koi bastuna e po zdrav lol!
BaLxaTa
BaLxaTa

Number of posts : 51
Age : 30
Местожителство : Stara Zagora
Reputation : 3
Registration date : 2009-02-07

Back to top Go down

Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :) Empty ...що се отнася до Бабите.....

Post by Roshko Sat Apr 04, 2009 12:30 am

Аз може да съм Баба ама още мога да правя фул-тек cheers , а Никитуууу едвам си държи Бастуняяяя!

lol!
Roshko
Roshko

Number of posts : 45
Reputation : 6
Registration date : 2008-11-09

Back to top Go down

Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :) Empty Re: Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :)

Post by BaLxaTa Sat Apr 04, 2009 2:50 pm

Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
BaLxaTa
BaLxaTa

Number of posts : 51
Age : 30
Местожителство : Stara Zagora
Reputation : 3
Registration date : 2009-02-07

Back to top Go down

Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :) Empty Re: Въпроси и отговори - оказване на бърза и неотложна помощ :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum